Skip to content

By Grete Õigemeel

5 asja, mis teevad Gallinée noorendava seerumi väga eriliseks

 

 

 

Kui Gallinée loojalt, Marie Dragolt on küsitud, miks on Gallinée seerum nii eriline, siis tavaline vastus on, et “keegi ei ole proovinud panna nii palju häid baktereid ühte pudelisse”.

 

Aga mis teeb siis Gallinée seerumi nii heaks ja eriliseks?

 

  • Gallinée noorendavas seerumis on lihtsalt nii palju häid baktereid ühes pudelis. Mitte ainult Lactobocilli bakterid, mida kasutatakse kõikides teistes Gallinée toodetes, vaid lisatud on ka Lactococcus õrnad bakterid. Nendel on suurepärased omadused naha uuendamise protsessis, hoidmaks nahka noorena ja pringina.
  • Gallinée noorendav seerum on täis kasulikke koostisosasid naha mikrobioomi toetamiseks, kuna sisaldab lisaks probiootikumidele, ka prebiootikume ja piimhapet. Piimhape on Gallinée seerumis imeline koostisosa, kuna see ei paku mitte ainult postbiootikumi omadusi, vaid eemaldab surnud naharakud ja aitab naharakkudel kiiremini uueneda.
  • Üks imeline koostisosa seerumis on veel kaksiktoimega Fern ekstrakt, mis toniseerib nahka ja aitab muuta selle pringimaks. Lisaks toimib Fern ekstrakt suurepärase prebiootikumina.
  • Seerum on veel baseeruv, mis tähendab seda, et nahale kandes imendub ta kiiresti sisse ning ei jää rasvane. Ideaalne kasutada enne meikimist.
  • Gallinée seerum on palju rohkemat kui lihtsalt üks vananemisvastane seerum. Nagu kõikide teiste Gallinée toodete puhul, on ka seerumi peamine fookus naha mikrobioomil, et aidata nahal toime tulla probleemidega nagu kuiv nahk, punetus.

 

Kui naha kaitsefunktsioon on taastatud ja naha mikrobioom tasakaalus, siis suudab nahk efektiivselt võidelda oksüdatiivse stressi vastu ning ennetada halbade bakterite tekkimist.

Viimased postitused