Liigu sisu juurde

By Grete

Kas Sa oled juba jõulupidustusteks soetanud endale kõrvatropid või klapid? Detsember on üks kuudest, mil kõrvatropid on üheks väga vajalikuks abiliseks. Jõulud on rahu aeg, kuid samas kaasneb jõulu- ja uusaastapidustustega väga palju müra, mis on kõrvakuulmist kahjustav. Seetõttu on oluline, et nii noored kui vanad hoiaksid mürakaitsevahendid lähedal, eriti aasta viimasel päeval.  

Toome välja 5 põhjust, miks soetada pühadeperioodiks Alpine kuulmiskaitsevahendid:
1. Kellahelin aastaringselt kõrvus – tänan EI!

Jõulukuu on üks pidustuste ja tähistamiste periood – jõulupeod, gaalad, vastuvõtud… Kuna detsember toob kaasa väga palju üritusi, siis aasta kõige imelisem aeg (The most wonderful time of the year) on ka kõige lärmakam aeg. Kellahelin kõrvus võib olla küll meeldiv jõuludel, kuid kindlasti mitte aastaringselt. Seetõttu on oluline kaitsta oma kuulmist! Jõulupidude ajal tulevad appi Alpine PartyPlug kõrvatropid, mis võimaldavad viia helid ohutule tasemele, kuid samas on Sul võimalik muusikat ja vestluseid nautida. 

2. Rahulik talveuni

Kuna jõulud toovad kaasa palju sagimist ja askeldamist, siis kulub kindlasti ära üks korralik ning rahulik uni. Paljudel inimestel aitavad kõrvatropid kergemini magama jääda ning seetõttu on hea hoida kõrvatropid alati öökapil. Alpine SleepSoft kõrvatropid muudavad Mariah Carey ja Wham! jõululaulud natukene vaiksemaks, et nad ei segaks Sinu rahulikku jõuluund.

3. Originaalne jõulukink

Kui Sa oled juba jõulukingi otsinguil, siis miks mitte kaaluda ka kõrvatroppe? Alpine kõrvatroppe saab kasutada väga erinevates olukordades. Näiteks jõulukingitusena inimestele, kellele meeldib käia kontsertidel, festivalidel, mootorratturitele või muusikutele. Alpine on loonud ideaalsed kõrvatropid erinevateks tegevusteks. Kõrvatropid ei ole mitte ainult originaalne kingitus, vaid Sa võid muuta selle kingitusega mootorrattasõidu, instrumendi mängimise või kontsertelamuse palju meeldivamaks ning kuulmist vähem kahjustavamaks.

4. Saad kõrvakuulmist kahjustamata ilutulestikku nautida

Me saadame aasta ära kärtsu ja pauguga! Kuid sel ajal tuleb hoida ka oma kõrvakuulmist. Igal aastal kannatavad paljud inimesed ilutulestiku mürast põhjustatud kuulmiskahjustuse käes. Üks ilutulestiku pauk on juba piisav kahjustuse põhjustamiseks, kuna müratase võib küündida kuni 120 detsibellini. Kui keegi kasutab reeglitele mittevastavat ilutulestikku, siis võib müratase küündida kuni 170 detsibellini! Võrdlusena: kui Sa karjud kellelegi kõrva, siis on müratase keskmiselt 110 detsibelli ning hävituslennukitel keskmiselt 135 detsibelli. Ehk siis hoia ilutulestikuga võimalikult suurt distantsi ning kasuta mürakaitsevahendeid nii endal kui lastel.

5. Kaitse ka pere kõige pisemaid

Beebide ja laste kõrvad on jõulude ajal just eriti haavatavad. Mitte ainult aastavahetusel või jõulupidudel, vaid mürakaitse pakub rahu ning vaikust ka jõuluoste tehes. Sinu laps magab rahulikult nii ostutänaval kõlava “Ho Ho Ho” kui ka jõulukellade saatel.

Alpine kõrvatropid on korduvkasutatavad kuni 100x, mis tähendab, et saad need endaga kaasa võtta ka uude aastasse! 🙂

Kasutatud allikad

https://www.alpine.nl/blog/feestdagen-oordoppen/

Viimased postitused