Alpine kõrvasprei kõrvavaigu eemaldamiseks

Alpine kõrvasprei kõrvavaigu eemaldamiseks

9,95 

9,95 €/50ml 199,00 €/liiter

Alpine kõrvasprei kõrvavaigu eemaldamiseks kergelt ja ohutult. Alpine kõrvasprei õrn koostis sisaldab aktiivseid toimeaineid, mis eemaldavad ülemäärase kõrvavaigu efektiivselt.


 Tellides tööpäeviti enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele.

Sisse logides -7% soodsam!

Laos

Kogus:

14 päeva tagastusõigus internetist ostmisel

Laos

,

, , ,

Kirjeldus

Alpine kõrvasprei kõrvavaigu eemaldamiseks kergelt ja ohutult. Alpine kõrvasprei õrn koostis sisaldab aktiivseid toimeaineid, mis eemaldavad ülemäärase kõrvavaigu efektiivselt.

Rahustab ja aitab ennetada ärritust kõrvakanalis. Ülemäärase kõrvavaigu eemaldamine aitab ka kõrvatroppide eluiga pikendada. Alpine kõrvasprei otsik ei avalda survet kuulmekilele.


Õrn ja efektiivne kõrvavaigu eemaldamine

Alpine kõrvasprei pakub väga õrna ja efektiivset võimalust kõrvade puhastamiseks. Erinevalt teistest kõrvaspreidest, on Alpine kõrvaspreisse lisatud polüsorbaat 80 (Polysorbate 80), mis aitab kõrvavaiku eemaldada palju efektiivsemalt kui traditsionaalsed soolalahused. Lisaks sisaldab Alpine kõrvasprei kummelit, mis rahustab ja pakub leevendust kõrvale ja kõrvakanalile. Alpine kõrvaspreil on spetsiaalne otsik, mis aitab vältida survet kõrvakilele.


Kõrvatroppide eluiga pikeneb

Kõrvade regulaarne puhastamine ja üleliigse kõrvavaigu eemaldamine ei aita ainult hoida head kõrvahügieeni, vaid hoiab ka kõrvatropid kõrvavaigust puhtana. Seetõttu pikeneb ka kõrvatroppide eluiga.


Kõrvade puhastamine ja kõrvavaik

Kuigi paljud leiavad, et kõrvavaik on ebameeldiv kaaslane, on sellel siiski oma eesmärk ja ülesanne. Meie keha toodab kõrvavaiku seetõttu, et kõrvavaik on vett tõrjuv ning kaitseb kõrvu niiskuse eest. Kuid liigse kõrvavaigu kogunemine võib hoopis kaasa tuua ärrituse, ummistuse või isegi infektsiooni. Liigse kõrvavaigu eemaldamine aitab aga seevastu hoida kõrvad puhtana ja kuulmekäigu tervena. Alpine kõrvasprei kasutamine aitab ennetada vaigukorgi tekkimist ja seeläbi kuulmekäigu ummistust.

Alpine kõrvasprei sobib inimestele, kellel tekib tavapärasest rohkem kõrvavaiku, kes kasutavad kõrvatroppe, kõrvaklappe või kuuldeaparaati ning nendele, kes viibivad regulaarselt tolmuses keskkonnas. Regulaarne kõrvasprei kasutamine aitab ennetada kõrvavaigu ummistuse tekkimist ning vähendada seeläbi kõrvaloputust vaigukorgi eemaldamiseks.


Kasutamine

Liigse kõrvavaigu korral pihustada 1-2x kõrva 2-3x nädalas.

Alpine kõrvaspreid võib kasutada ka duši all, et üleliigne vedelik ja eemaldunud kõrvavaik veega maha uhtuda.

Mitte kasutada: kõrvapõletiku korral, trummikile perforatsiooni korral, kui on paigaldatud šundid, lapsed alla 2,5 eluaastat ning pärast kõrvaoperatsiooni. Alla 2,5 aastaste laste puhul kasutada Audispray juniorit või Audibaby kõrvatilkasid.

Valu tekkimisel konsulteerida arstiga.

Hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, tulest ning teistest süüteallikatest. Mitte suitsetada kõrvasprei läheduses, hoida otsese päikesevalguse eest eemal.

Mitte hoida keskkonnas, kus on temperatuur 50°C/122°F ja rohkem.

Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Alpine kõrvasprei kõrvavaigu eemaldamiseks”

Tarne

Tellides tööpäeviti enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele. Rohkem infot »

PÜSIKLIENDI ALLAHINDLUS

Sisse logides saad toodetelt -7% püsisoodustust.

KIIRE TARNE

Tellides E-R enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele. Transport pakiautomaatidesse alates 0,9€. Tasuta transport alates 25€.

TAGASTAMINE

Toote tagastamiseks kirjuta meile info@mediron.ee või täida tagastamisavaldus siin.

VAJAD ABI?

Võta meiega küsimuste korral julgelt ühendust! Helista +372 655 7336 või kirjuta meile emailile.