gDiapers korduvkasutatavad mähkmesisud M/L/XL 5-15 kg

gDiapers korduvkasutatavad mähkmesisud M/L/XL 5-15 kg

42.00

gDiapers korduvkasutatavad mähkmesisud on pestavad ja korduvkasutatavad gDiapers mähkmepükstes.

Pakis 6 korduvkasutatavat mähkmesisu.


Suurus: 5-15+ kg

Ajutiselt otsas

14 päeva tagastusõigus internetist ostmisel

Ajutiselt otsas

, ,

, , , ,

Kirjeldus

gDiapers korduvkasutatavad mähkmesisud on pestavad ja korduvkasutatavad gDiapers mähkmepükstes.

gDiapers mähkmesisud on tehtud 4 kihist imevast materjalist. 2 kihti on tehtud väga pehmest mikrofliis materjalist, mis hoiavad niisukuse eemal lapse nahast ja teised 2 kihti puuvillasest materjalist, mis imavad niiskuse endasse, et laps jääks kuivaks.

Mugav ja keskkonnasõbralik lahendus püksmähkmete kasutajatele.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “gDiapers korduvkasutatavad mähkmesisud M/L/XL 5-15 kg”

KKK

Millest ma peaksin gDiapers mähkmete kasutamisel alustama?

gDiapers mähkmete kasutamiseks on Sul vaja gDiapers pükse ja sisusid (kas siis ühekordseid või riidest). Soovitatav oleks osta 6-8 püksipaari suuruse kohta. Sa võid kasutada ühte püksipaari terve päeva jooksul, vahetades ainult määrdunud sisusid. Kuid on alati hea hoida puhtad gDiapers püksid käepärast, kui need peaksid määrduma. 6-8 püksipaari on soovituslik omada seetõttu, et puhtad püksid oleksid vajadusel alati käepärast. Kõik gDiapers püksid tulevad veekindla mähkmetaskuga, kuid soovituslik on hoida üks lisatasku mähkmekotis või mähkimislaua juures.

Suurused:

 • S suuruses pükstega kasutada S suuruses ühekordseid sisusid.
 • M, L, XL suuruses pükstega kasutada M/L/XL suuruses sisusid.
 • Kui Sa kasutad ainult ühekordseid sisusid, siis neid kulub umbes 4 pakki iga 3-4 nädala tagant.
 • Kuna riidest sisusid peab vahetama tihedamini, siis on oluline varuda neid piisavalt, et neid jätkuks terveks päevaks. Soovituslik on osta 18-24 riidest sisu suuruse kohta.
Mis suuruses mähet minu beebi vajab?
gDiapers püksid
Suurus
Beebi kaal
N (vastsündinud) 2-4 kg
S 3-7 kg
M 5-13 kg
L 10-16 kg
XL 15+ kg
gDiapers ühekordne sisu
 • N (vastsündinud)/S – sisu mahub S suuruses pükste sisse.
 • M/L/XL – sisu mahub M, L, XL suuruses pükste sisse.

Enamik beebisid kannab kõige kauem suurust M. Osad beebid vajavad suurust L 8-10 elukuul, aga siis tulevad tagasi suuruse M juurde, kui liikuvus suureneb.

Kas gDiapers mähe on mõeldud ka öiseks kasutamiseks?

Enamik beebisid magab rahulikult terve öö ainult ühe gDiapers ühekordse sisuga. Kuid mõned beebid vajavad natukene tugevamat kaitset. Kui beebi vajab tugevamat kaitset, siis selle jaoks on meil olemas erinevad lahendused.

 • Kasuta gDiapers pükste sees kahte ühekordset sisu – aseta üks sisu gDiapers pükste sisse nagu tavaliselt. Võta teine sisu ja voldi see kolmeks või neljaks, nii et sul moodustuks kompaktne ristkülik. Aseta volditud sisu sinna, kuhu on vaja lisaimavust (tüdrukutel mähkme keskele ja poistel mähkme esiosasse).
 • Hübriid – aseta gDiapers pükstesse riidest sisu nagu tavaliselt. Seejärel võta ühekordne sisu ning aseta see kas riidest sisu peale või voldi samuti kolmeks või neljaks ning aseta volditud sisu sinna, kuhu on vaja lisaimavust (tüdrukutel mähkme keskele ja poistel mähkme esiosasse).
 • Kasuta kahte riidest sisu – võta 2 riidest sisu ja aseta need koos pükste sisse (puuvillasest küljed peavad kokku puutuma ning valged microfleece küljed peavad jääma küljega väljapoole).

Olenemata meetodist, mis lisaimavuseks kasutatakse, tuleb jälgida, et veekindla mähkmetasku äär oleks kindlalt beebi naha vastas. Vahe sissejäämisel võib hakata mähe äärest lekkima.

Mida teha, kui gDiapers mähe hakkab lekkima?

Kui gDiapers mähe hakkab lekkima, siis võib olla suur tõenäosus, et püksid ei ole lihtsalt korrektselt jalas.

Lihtsad nipid, mille abil gDiaperi mähkmed istuvad perfektselt
 1. Asetage oma beebi pepu mähkme tagumisele kolmandikule. Kui sätite lapse mähkme keskele, ei kata mähe keha esiosa piisavalt.
 2. Kui olete valmis mähkme kinnitama, jälgige kroogitud mähkmetasku servi (mitte gDiapers pükste servi!) ja veenduge, et mähkme jalgu ümbritsev kroogitud osa (mähkmetasku servad) jääks täpselt vastu reie ülaserva. Meenutage, et ka teie enda aluspüksid istuvad jalas just sel viisil: pükste välisserv jääb keha ja jalgade kokkupuutepiirkonda. Mähkmetasku kroogitud serv moodustab beebi pepu ümber kaitsva „ümbriku“, hoides mähkme sisu paigal.
 3. Nüüd sikutage mähkmeid ülespoole, nii kõrgele kui võimalik. gDiapersi mähkmed on kõrgema asetusega kui enamus teisi mähkmeid ja need peaksid jääma vöökohale, mitte istuma puusadel. Eriti tähtis on see poistel, et just keha esiosa oleks piisavalt kaetud.
 4. Kinnitage takjaribad õrnalt selja ümber. Takjapaelte tugevaks pingutamiseks puudub vajadus. Liiga pingule tõmmatud kinnitused võivad nihutada jalgu ümbritsevad mähkmeservad beebi nahalt eemale, kahjustades mähkme kaitsevõimet.
Mähkmete lekkimise põhjused (asukoha järgi)
 • Kui mähe lekib jala ülaosa juurest või vöökoha lähedalt, on see märk sellest, et gDiapers püksid on liiga pingule tõmmatud. Kui mähe on vöökohast liiga pingul, jääb mähkme keskosa küll ilusti kõhu ümber, kuid kinnitusribade alla tekivad tühimikud, see võib põhjustada mähkmesisu väljavalgumise.
 • Kui mähe lekib jalgade vahelt, ei asetse mähkmeservad ilmselt piisavalt kõrgel, vastu reite ülaosa. Selle põhjuseks võib olla gDiapers pükste liiga madal asetus, mis tekitab tühimiku, või on mähkmeserv reite ümbert kõrvale nihkunud, andes võimaluse mähkmesisu lekkimiseks.
Kuidas ma saan ühekordseid sisusid komposteerida?

gDiapers ühekordseid sisusid (ainult märjad sisud) on võimalik kodus komposteerida erinevates kompostisüsteemides. Ühekordsetes sisudes kasutatavad koosisosad (tselluloos, superabsorbent ja mähkmepaber) muutuvad kokkupuutes beebi pissis sisalduva lämmastikuga toitainerikkaks kompostimullaks, mis on ohutu nii taimedele kui köögiviljadele. Mähkmed muutuvad komposteerides toitainerikkaks pinnaseks 50-150 päevaga.

Millal on õige aeg mähkme suurust vahetada?

Õige suuruse valiku tegemisel aitab meie mõõdutabel, kus on ära toodud beebi kaalule vastav mähkme suurus. Kuid samuti võib olla kõhutunne abiks suuruse määramisel. Kui mähe lekib pidevalt, siis on tavaliselt õige aeg vahetada gDiapers teise suuruse vastu välja. Kui beebi nahale tekivad tumedad punased jooned ja vöökohta ei ole võimalik enam suuremaks reguleerida, siis see tähendab, et püksid on väikeseks jäänud ning tuleks suurema suuruse vastu välja vahetada.

Miks pärast mähkme eemaldamist on beebi punased soonimisjäljed?

Kui te märkate beebi nahal punaseid soonimisjälgi, on see märk sellest, et mähe on olnud liiga pingul. Kui märgid nahal on heledad, on need vaid kerged survejäljed, mis ei tekita nahaärritust. Survejälgi võite näha ka enda kehal – näiteks teksaste välisõmbluste või värvli alla jääval nahapiirkonnal või rinnahoidja serva all. Kui te need rõivaesemed õhtul seljast võtate, on survejäljed kehal küll nähtavad, kuid kindlasti mitte valulikud. Kui beebi nahale jäänud survejäljed tunduvad siiski tavalisest sügavamad või tunduvad talle valu tekitavat, tuleb mähe vöökohalt kinnitada lõdvemalt.

gDiapersi mähkmed on disainitud selliselt, et nende vöökohta ei ole tarvis mähkme toimimiseks pingule tõmmata (seda on lapsevanemad paraku harjunud ühekordsete mähkmetega tegema). Seni kuni lapse jalgu ümbritsevad mähkmeservad jäävad korralikult tema naha vastu ning tühimikke ei teki, istub mähe hästi ning puudub vajadus mähkme liigseks pinguldamiseks või elastikpaela appivõtmiseks.

Tarne

Tellides tööpäeviti enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele. Rohkem infot »

PÜSIKLIENDI ALLAHINDLUS

Sisse logides saad toodetelt -7% püsisoodustust.

KIIRE TARNE

Tellides E-R enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele. Transport pakiautomaatidesse alates 1€.

TAGASTAMINE

Toote tagastamiseks kirjuta meile info@mediron.ee või täida tagastamisavaldus siin.

VAJAD ABI?

Võta meiega küsimuste korral julgelt ühendust! Helista +372 655 7336 või kirjuta meile emailile.