IO NOVA keskkonnasõbralik pesupall, kuni 1000 pesukorda

IO NOVA keskkonnasõbralik pesupall, kuni 1000 pesukorda

19,90 

Vaieldamatult kõige keskkonnasõbralikum ja kulutõhusam viis pesupesemiseks! Io Nova pesupall on nutikas koduabiline. Sobib kõikidele kangastele. Io Nova pesupall ei ole ainult õrn keskkonnale, vaid ka allergikutele ja tundliku nahaga beebidele. Pesupalli saad kasutada kuni 1000X pesukorda. Igapäevasel kasutamisel on pasupalli keskmine eluiga u 3 aastat!

Sisse logides -7% soodsam!

Ajutiselt otsas

Kirjeldus

Vaieldamatult kõige keskkonnasõbralikum ja kulutõhusam viis pesupesemiseks! Io Nova pesupall on nutikas koduabiline. Io Nova 4-kordne mineraal- ja keraamiline koostis puhastab tõhusalt pesu. Io Nova pesupallil on antibakteriaalsed ja lõhna neutraliseerivad omadused. Pesupall tõstab pH-taset, mis aitab mustuse kangastelt eemaldada. Pesupalli sees on kaks sisseehitatud magnetit, mis tugevdavad aluselist toimet ja tõstavad pesuprotsessi käigus pH väärtust. Kõik rõivaid saab täielikult puhastada ilma lõhnaainete ja keemiliste lisanditeta. Seetõttu ei satu reovette pindaktiivseid aineid ega pleegitusaineid. Io Nova pesupall ei ole ainult õrn keskkonnale, vaid ka allergikutele ja tundliku nahaga beebidele. Pesupalli saad kasutada kuni 1000X pesukorda. Igapäevasel kasutamisel on pasupalli keskmine eluiga u 3 aastat! Uuringute järgi kulub ühe leibkonna kohta aastas tavapärasele pesuvahendile keskmiselt 200 eurot, Io Nova palli kulu u 3 aastaks on 19.90€.

Kasutamine

Aseta pesupall koos pesuga pesumasinasse ning käivita soovitud programm. Pesupall sobib kõikidele tavalistele pesumasinatele ja pesuprogrammidele temperatuuril 20° kuni 95° C. Pöörake tähelepanu maksimaalsele täitekogusele ¾. Pesupalli tuleks pesukordade vahel hoida kuivas kohas, et mineraalpallid saaksid uuesti aktiveeruda.

Nõuanded: tõrksamad plekid riietel (nt punase veini ja rasvaplekid) tuleks põhjalikult eeltöödelda, et saavutada parim võimalik pesutulemus. Energia säästmiseks pese pesu madalatel temperatuuridel (30° – 40° C). Alates mahutavusest 6 kg/pesu, on soovitav kasutada 2 pesupalli.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “IO NOVA keskkonnasõbralik pesupall, kuni 1000 pesukorda”

PÜSIKLIENDI ALLAHINDLUS

Sisse logides saad toodetelt -7% püsisoodustust.

KIIRE TARNE

Tellides E-R enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele. Transport pakiautomaatidesse alates 0,9€. Tasuta transport alates 25€.

TAGASTAMINE

Toote tagastamiseks kirjuta meile info@mediron.ee või täida tagastamisavaldus siin.

VAJAD ABI?

Võta meiega küsimuste korral julgelt ühendust! Helista +372 655 7336 või kirjuta meile emailile.