Veresuhkru mõõtmise kiirtest

Veresuhkru mõõtmise kiirtest

14.80

Veresuhkru mõõtmise kiirtest veresuhkru taseme kiireks mõõtmiseks.

Tulemused 1 minuti jooksul!

See lihtne ja kiire test võimaldab võtta kasutusele täiendavaid meetmeid, et oluliselt vähendada diabeeti haigestumise riski.

Testi komponendid: juhised, 2 fooliumpakendit testriba ja kuivatusainega, 2 lantsetti, 2 plaastrit, 1 värvikaart.

Veresuhkru taset mõjutavad mitmed tegurid nagu ravimid, alkohol, dieet, stress, kõrgenenud vererõhk, suitsetamine.


 Tellides tööpäeviti enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele. NB! Soovitame tellida testi Smartpost pakiautomaati, kui ilma on 4°C ja külmem.

Ajutiselt otsas

14 päeva tagastusõigus internetist ostmisel

Ajutiselt otsas

,

Kirjeldus

Veresuhkru mõõtmise kiirtest veresuhkru taseme kiireks mõõtmiseks.

Tulemused 1 minuti jooksul!

See lihtne ja kiire test võimaldab võtta kasutusele täiendavaid meetmeid, et oluliselt vähendada diabeeti haigestumise riski.

Testi komponendid: juhised, 2 fooliumpakendit testriba ja kuivatusainega, 2 lantsetti, 2 plaastrit, 1 värvikaart.

Veresuhkru taset mõjutavad mitmed tegurid nagu ravimid, alkohol, dieet, stress, kõrgenenud vererõhk, suitsetamine.

Glükoos on inimkeha kõige olulisem monosahhariid (lihtsuhkur). Tervel inimesel on tühja kõhu korral vere glükoosikontsentratsioon umbes 4–6 mmol/l. Keha hormoonid reguleerivad glükoosi taset veres, kindlustades glükoosisisalduse jäämise normi piiridesse. Glükoosi taset langetab eeskätt insuliin ning tõstavad hormoonid glükagoon ja adrenaliin koostoimes insuliiniga.

Glükagooni toodavad alfa-rakud ja insuliini niinimetatud Lagerhansi saarerakud (beeta-rakud), mõlemad rakutüübid paiknevad pankreases. Insuliin täidab kõige olulisemat rolli vere glükoositaseme normaalses vahemikus hoidmisel. Haigused, mis kahjustavad pankreast ning seetõttu ka insuliini tootmist, viivad glükoosi kontsentratsiooni liiga kõrgeks, mis omakorda viib metaboolsete funktsioonide häireteni. Levinuim ja olulisem metaboolne häire on suhkrutõbi ehk diabeet. Diabeetikutel on liiga vähe insuliini ja seetõttu ei suuda nende organism hoida glükoositaset püsivalt normi piires. Vaja võib olla ravimeid, insuliinisüste või toiduplaani muutmist.

WHO (Maailma Terviseorganisatsioon) andmetel oli 2014 aastaks maailmas umbes 9% täiskasvanutest diabeetikud ning see arv näitab tõusutrende. Ravimata diabeet viib peamiselt veresoonehaigusteni, neerude talitushäireni (glomeruloskleroos), silma võrkkesta kahjustusteni (retinopaatia, nägemise kadumine) või suurte veresoonte blokeerumiseni (insult, infarkt). Neil põhjustel on väga oluline diagnoosida diabeeti võimalikult vara, et haigust saaks ravida vastavalt vajadusele. See lihtne ja kiire test võimaldab võtta kasutusele täiendavaid meetmeid, et oluliselt vähendada diabeeti haigestumise riski. Lisaks kiirtesti tegemisele, on vajalik käia ka regulaarses arstlikus kontrollis.

Testi teostamine

Veresuhkru taset tuleks kontrollida tühja kõhuga, mis tähendab, et te ei tohi süüa ega juua midagi 12 tundi enne testi läbiviimist. Lisaks on kasulik tõlgendada testi päevavalguses või hea valgusallika all, et paremini hinnata testi värvivariatsioone.

Märkused

Enne oluliste meditsiiniliste otsuste vastuvõtmist konsulteerige alati oma arstiga. Testi komponente võib käidelda koos tavapärase olmeprügiga.

Tooteinfo

Test põhineb ensümaatilisel (oksüdaas/peroksüdaas) reaktsioonil.

Spetsiaalsete värvainete aktiveerumisel muutub testi värvus proportsionaalselt uuritava vere glükoosikontsentratsiooniga. Testi komponendid ei kujuta endast ohtu tingimusel, et neid kasutatakse vastavalt juhistele.

Testi tulemusi võivad mõjutada järgmised tegurid:

  • novamiinsulfoon ja askorbiinhape kontsentratsioonis > 0,4g/l ja alfa-metüüldopa > 0,2 g/l
  • punavereliblede glutatioon
  • ebanormaalselt kõrge või madal hematokrit
  • ebanormaalselt kõrge lipiidide kontsentratsioon veres
  • hüperglükeemilised-hüperosmolaalsed seisundid
  • dialüüsravi

Teie hinnanguline vere glükoositase on toodud valitud värviväljade all ühikutes mg/dl või mmol/l.

Tulemused võivad olla vähem usaldusväärsed, kui te ootate vähem aega või kauem kui 1 minut 9. punkti juures või kui te ootate kauem kui 30 sekundit testiväljade ja värviväljade sobitamiseks.

Kui teil on keeruline määrata sobivat värvivälja, rakendage elimineerimisprintsiipi, mille abil määrake, millised värviväljad ei kattu, kuni on alles jäänud õiged väljad.

Võimalikud põhjused vigaseks testitulemuseks on kahjustunud fooliumpakend, kahjustunud testipiirkond, vale hoiustamine või eksimused testi läbiviimisel. Sellisel juhu palun hoidke alles kõik testikomponendid ja võtke ühendust tootjaga.

Teie veresuhkru taseme võib lugeda normi piires olevaks, kui näit on täiskasvanutel ja üle 7-aastastel lastel vahemikus 4 mmol/l (72 mg/dl) ja 6 mmol/l (108 mg/dl). Sel juhul võite teist testi kasutada mõni päev või nädal hiljem, et kinnitada esimese testi usaldusväärsust.

Kui teie testitulemused on selgelt alla 4 mmol/l (72 mg/dl) või üle 6 mmol/l (108 mg/dl), tähendab see, et teie veresuhkru tase pole normi piires. Oodake paar päeva ja tehke kordustest teise testiga. Kui lugem on jällegi väljaspool normaalset vahemikku, konsulteerige oma arstiga veresuhkru taseme üksikasjalikuks hindamiseks.

Kui kahe testi tulemusel on tühja kõhu korral veresuhkru tase alla või üle normivahemiku 72 mg/dl (4 mmol/l) ja 108 mg/dl (6 mmol/l), peaksite konsulteerima arstiga täpsema uuringu tegemiseks. Abiks võib olla arstile pakendiga kaasas olnud juhendi näitamine, see annaks talle parema ülevaate teostatud testi tüübist.

Hoiustamine

Säilitage 4–30 °C juures

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Veresuhkru mõõtmise kiirtest”

KIIRE TARNE

Tellides tööpäeviti enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele.

TRANSPORT

Transport pakiautomaatidesse alates 1,2€. TASUTA transport tellimustele alates 38€.

TAGASTAMINE & ÜMBERVAHETUS

Toote tagastamiseks või ümbervahetamiseks kirjuta meile info@mediron.ee või täida tagastamisavaldus siin.

VAJAD ABI?

Võta meiega küsimuste korral julgelt ühendust! Helista +372 655 7336 või kirjuta meile emailile.