Liigu sisu juurde

Alpine SleepSoft kõrvatropid magamiseks

Püsiklientidele täishinnaga toodetelt -10% allahindlust.
Logi sisse või Loo konto

(5 arvustused)

Alpine SleepSoft kõrvatropid magamiseks vähendavad ebameeldivat ja kahjulikku müra, mis võib tihtipeale magamist segada. Mugavad ka külili magamisel. Alpine SleepSoft kõrvatropid ei tekita kõrvas survet.

Sobivad eelkõige inimestele, kes ei soovi maksimaalset mürasummutust, vaid soovivad vähendada taustamürasid, mis segavad magamist. Alpine SleepSoft kõrvatroppe kandes on võimalik samal ajal kuulda äratuskella, alarmi, uksekella või nutvat last.

Mürasummutus 25dB, korduvkasutatavad keskmiselt 100x. Alpine kõrvatropid on 2015 aasta Red Dot disainiauhinna võitjaks.

Original price was: 14.95 €.Current price is: 11.21 €.
2% raha tagasi

Laos

Transporti pakiautomaati alates 0.92 EUR.

Tellides E-R enne 15:00, postitame tellimuse samal päeval

Kirjeldus

Alpine SleepSoft kõrvatropid magamiseks vähendavad ebameeldivat ja kahjulikku müra, mis võib tihtipeale magamist segada.

SleepSoft kõrvatropid on pehmest AlpineThermoShape™ materjalist ning kõrvatroppide unikaalsed AlpineAcousticFilters™ filtrid vähendavad ebameeldivat müra, kuid lasevad siiski uksekella, äratuskella või alarmi kuulda.

Kõrvatroppide pakk sisaldab
 • 2 universaalset termoplastilist kuulmiskaitset.
 • 2 akustilist filtrit.
 • Alpine kõrvatroppide puhastaja.
 • Plastmassist kandekarp.
 • Alpine kõrvatroppide kõrva sisestamise abivahend.
Kas SleepSoft kõrvatropid pakuvad maksimaalset mürakaitset?

SleepSoft kõrvatropid pakuvad keskmist mürakaitset, 25 dB (SNR). Ebameeldivad helid on vähendatud, kuid on võimalik kuulda mõningasi ümbritsevaid helisid nagu näiteks alarm või äratuskell. Sobivad eelkõige inimestele, kes ei soovi maksimaalset mürasummutust, mida pakuvad pehmest vahust kõrvatropid.

Kuna norskamine tekitab tavaliselt kõrgemat heli, siis SleepSoft kõrvatropid summutavad suurema osa norskamise helist. Tänu sellele on võimalik kergemini uinuda ning vältida öösel pidevalt ebameeldiva heli tõttu üles ärkamist. Kahjuks ei ole võimalik norskamise heli täielikult summutada.

Kõrvatroppide eluiga ja puhastamine

Kõrvatroppide eluiga sõltub nende kasutamise regulaarsusest. Kõrvatroppide regulaarne puhastamine pikendab nende eluiga. Kõrvatroppe peab puhastama sooja vee ja seebiga.

Alpine kõrvatroppide puhastaja

Alpine on välja arendanud kergesti kasutatava puhastuspulga, mille abil on võimalik eemaldada kõrvavaiku kõrvatroppidest. Kõrvatroppide puhastamine pikendab nende eluiga ning töökindlust.

Alpine SleepSoft omadused
 • Vähendab ebameeldivat ja kahjulikku müra
 • Väga mugavast AlpineThermoShape™ materjalist.
 • Vähendab müra, kuid samal ajal on võimalik kuulda äratuskella, alarmi või uksekella.
 • Väga mugavad filtrid, mis on disainitud spetsiaalselt ka külili magamiseks.
 • Universaalne suurus, sobib nii suuremale kui väiksemale kõrvakanalile.
 • Kõrvatroppidega on kaasas mugav kandekarp.
 • Võib kanda terve öö.
 • Ei sisalda silikooni.
 • Korduvkasutatav.
ALPINEACOUSTICFILTERS™ – unikaalne filtersüsteem

Spetsiaalsed akustilised filtrid vähendavad ebameeldivat ja kahjulikku müra, mis takistab magamist. Kuna SleepSoft kõrvatropid aitavad summutada norskamist ja tasutahelisid, siis on võimalik suuremal osal inimestest rahulikult, ilma vahepeal ärkamata, magada. Kuna kõrvatropid ei blokeeri helisid täielikult, siis on samal ajal siiski võimalik kuulda äratuskella, alarmi, uksekella või nutvat last. SleepSoft kõrvatropid on mugavad kasutamiseks kodus, õppides, hotellis või matkal viibides.

ALPINETHERMOSHAPE™ materjal

SleepSoft kõrvatroppide spetsiaalne disain pakub nii mugavust kui ka mürakaitset, mis on tagatud Alpine poolt loodud AlpineThermoShape materjali abiga. See materjal kohandub kõrvakanali kujuga, mis võimaldab kõrvatoppidel mugavalt kõrvakanalis istuda. Alpine SleepSoft kõrvatropid ei tekita kõrvas survet. Kõrvatropid ei sisalda silikooni.

Arvustused

 1. Risto Niinemets

  Üldiselt ärkan iga kergema hääle peale üles, näiteks kui koer toas ringi jalutab. Olen proovinud ka vahust kõrvatroppe, aga Alpine Sleepsoftid toimivad kõige paremini, arvestades mugavust (ka külili magades) ja korduskasutatavust.

 2. Kaisa Lattu

  Minu meelest ei ole nad oma hinda väärt ega ka paremad, kui 1 eurosed vahust tropid. Kõrvas on samamoodi tunda ja ei summuta hääli nii hästi kui vahust tropid. Pole nii mugav kõrva sisestada, sest peab kasutama spets torukest. Plussiks on hea hoiustamise karbike.

 3. Peeter

  Magamiseks väga mugavad tropid, palju lihtsam kõrva saada kui odavaid kokku pigistatavaid troppe. Summutavad enamus müra ära, samas äratuskella kuuleb normaalselt. Julgen soovitada küll.

 4. Maris Lokk

  Tavaliste kõrvatroppidega võrreldes mugavad, kõrvad ei hakka tuikama. Ei ole vaja kõrva surumiseks sobivaks mudida jne.

 5. fredyharjus

  Olen ka väga õrna unega ning SleepSoft tropid on kõige paremad mida seni olen kasutanud. Kõrvad ei valuta hommikul (magan külili) ning summutavad heli väga hästi. Kuna koer sõi ühe ära siis järgmisena proovin huvipärast Sleep Deep variandi ka ära.

Lisa arvustus

Püsikliendi eelised

Iga ostuga kogud osturaha ning saad -10% täishinnaga toodetelt.

Kiire tarne

Tellides E-R enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele. Transport pakiautomaatidesse alates 0.92€.

Tagastamine

Toote tagastamiseks kirjuta meile info@mediron.ee või täida tagastamisavaldus siin.

Vajad abi?

Võta meiega küsimuste korral julgelt ühendust! Helista +372 655 7336 või kirjuta meile emailile.