Capster ninaloputusseade

Capster ninaloputusseade

19,99 

Capster® ninaloputusseade puhastab nina ja nina kõrvalkoopad korraga 500 ml soolalahusega, eemaldades paksema sekreedi ja koorikud ning vähendades ninna kogunenud bakterite, viiruste ja allergeenide hulka.

Aitab tulemuslikult leevendada nii ägeda (viirusliku, bakteriaalse) nohu, kroonilise nohu (sh põskkoopapõletiku) kui ka allergilise nohu sümptomeid.

Sisse logides -7% soodsam!

Laos

Kogus:

14 päeva tagastusõigus internetist ostmisel

Laos

, , , , ,

, , ,

Kirjeldus

Koostöös Eesti kõrva-nina-kurguarstidega välja töötatud meditsiinilisest silikoonist ninaloputusseade Capster® puhastab nina ja nina kõrvalkoopad korraga 500 ml soolalahusega, eemaldades paksema sekreedi ja koorikud ning vähendades ninna kogunenud bakterite, viiruste ja allergeenide hulka. Capster aitab tulemuslikult leevendada nii ägeda (viirusliku, bakteriaalse) nohu, kroonilise nohu (sh põskkoopapõletiku) kui ka allergilise nohu sümptomeid.

Lisaks sellele aitab nina loputamine Capsteriga taastada limaskesta loomuliku funktsiooni peale nina või nina kõrvalkoobaste operatsiooni. Capsterit võib kasutada samaaegselt või ka pärast pikaajalisemat ninapihustite või ninatilkade manustamist.

Capsteri lihtsa välimuse all peituvad õhu- ja vedelikuvoolu reguleerivad mehhanismid, mis muudavad ninaloputuse mugavaks ja tulemuslikuks. Kõrva-, nina- ja kurguarstidega väljatöötatud spetsiaalne otsik sobib nagu valatult igasse ninasse.

Capster ühildub iga tavalise 0.5l plastmassist PET joogipudeliga, mis võimaldab kasutajal nina loputada positiivse madala survega, et nina ja ninakõrvalkoopad saaks täielikult puhastatud. Capsteri eriline kuju võimaldab loputuse ajal hoida pead püstises asendis, mis tagab efektiivse loputuse. Kuna nina loputamisel puuduvad kahjulikud kõrvalmõjud ning piiratud pole kasutusaeg ega kasutuskorrad, teeb see toote sobilikuks ka lastele (soovitavalt 3. eluaastast), imetavatele emadele ja lapseootel naistele.

Kasutamine

Seadme eesmärgipäraseks kasutamiseks on vajalik ühendada Capster plastmassist PET joogipudeliga (500 ml).

1. Veenduge, et kasutatav 500 ml plastpudel oleks puhas. Tühjendage pudelisse üks Capster’i ninaloputussegu pakk (5 g), millest valmib 500 ml füsioloogilist lahust. Kui soovite valmistada tugevamat ehk hüpertoonilist lahust, mis vähendab limaskesta turset tänu osmootilisele efektile, tühjendage pudelisse kaks Capsteri loputussegu pakki (2 x 5 g). Sealjuures peab meeles pidama, et hüpertoonilise lahusega ei ole soovitatav loputada pikema perioodi vältel kui 2 nädalat.

2. Täitke pudel puhta ning kergelt sooja veega (vähemalt toasoe või võrdne kehatemperatuuriga). Nimetatud temperatuur on oluline, et mitte liialt ärritada nina külma või kuuma veega.

3. Veenduge, et Capster oleks puhas ning ühendage see pudeliga (täiendatud kasutusjuhend on lisatud pakendusse). Esimesel kasutuskorral loputage Capster kuuma vee all või kastke keevasse vette desinfitseerimise eesmärgil

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Capster ninaloputusseade”

PÜSIKLIENDI ALLAHINDLUS

Sisse logides saad toodetelt -7% püsisoodustust.

KIIRE TARNE

Tellides E-R enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele. Transport pakiautomaatidesse alates 0,9€. Tasuta transport alates 25€.

TAGASTAMINE

Toote tagastamiseks kirjuta meile info@mediron.ee või täida tagastamisavaldus siin.

VAJAD ABI?

Võta meiega küsimuste korral julgelt ühendust! Helista +372 655 7336 või kirjuta meile emailile.