Skosh plastikuvaba puhastusvahendite stardikomplekt (vannituba, peegel, üld) 3tk

Allahindlus!

Skosh plastikuvaba puhastusvahendite stardikomplekt (vannituba, peegel, üld) 3tk

7,01 

Skosh plastikuvabad puhastustabletid aitavad vähendada igapäevast plastiku hulka sinu elus. Stardikomplekt sisaldab vannitoa-, peegli- ja üldpuhastusvahendit.

Skosh puhastusvahendid on 100%  vegan, plastikuvabad, biolagunevad ja veekogudele ohutu koostisega. Sobivad laste ja loomadega majapidamisse.

Laos

Kogus:

Kirjeldus

Skosh plastikuvabad puhastustabletid aitavad vähendada igapäevast plastiku hulka sinu elus.

Skosh puhastustabletid ei sisalda toksilisi aineid, sisaldab 100% biolagunevaid ja vegan koostisosi. Lõhnastatud eeterlike õlidega. Puhastustableti kasutamine aitab märkimisväärselt vähendada puhastusvahendite ostmisest tekkivat plastiku hulka.

Vannitoa puhastusvahend

Skosh vannitoapuhastusvahendit saad kasutada pindade puhastamiseks nagu dušinurk, wc-potid, kraanikausid, vannitoaplaadid. NB! mitte kasutada marmori, naturaalse kivi ning puidu puhastamiseks.

Suurem osa mustusest tekib vannituppa veeplekkide ja katlakivi tõttu. Seetõttu on Skosh vannitoapuhastusvahendi pH-tase kohandatud spetsiaalselt katlakivi ja veelplekkide efektiivseks eemaldamiseks. Skosh vannitoapuhastusvahendi pH on madalam, mistõttu muudab see vannitoa puhastamise hõlbsamaks.

Klaasi- ja peeglipuhastusvahend

Skosh plastikuvaba klaasi- ja peeglipuhastusvahend sisaldab naturaalseid sooli, mis aitavad peeglid ja aknad jätta triipudevabaks. Skosh peeglipuhastusvahendil on värsked ookeani lõhnanoodid.

Üldpuhastusvahend

Skosh üldpuhastusvahendit võid kasutada peaaegu iga pinna puhastamiseks (kaasa arvatud nõude pesemiseks).  Üldpuhastusvahendil on kõrgem pH-tase, mis võimaldab efektiivselt eemaldada rasva ning tugevama mustuse.

Üldpuhastusvahendit võib kasutada järgmisel pindadel: erinevad köögipinnad (graniit, kvarts, laminaat, tehisplaadid), pliidiplaat, valamud, roostevaba teras, grillid, keraamilised plaadid. Mitte kasutada marmori, loodusliku kivi ja puidu puhastamiseks.

Puhastustabletid on välja töötatud koostöös Lund Ülikooli spetsialistidega, et saavutada efektiivne tulemus öko-sõbralike koostisosadega. Ei jäta pindadele ohtlikke jääke! Kõik Skosh tooted sobivad majapidamisse, kus on lapsed ja loomad. PS! Kuid hoolimata sellest tuleb hoida puhastustabletid laste ja loomade eest kättesaamatus kohas!

Omadused

  • Biolagunevad vegan koostisosad
  • 100% mittetoksilised koostisosad
  • Plastikuvaba
  • Madala CO2 määraga
  • Pakendatud paberist pakendisse

Kasutamine

Kõige parem tulemus on Skoshi tablett 500ml pudeli kohta. Täida 500ml veega (soovitatav soojem vesi, kuna siis lahustub tablett kiiremini). Lisa tablett pudelisse ning lase lahustuda. Paari minuti pärast keera pihustiga kork peale ning puhastusvahend on kasutamiseks valmis.

Lahustumine võib aega võtta kuni 5 minutit (sõltub vee temperatuurist). Puhastusvahend on lahutatuna efektiivne kuni 6 kuud.

Ühte ja sama pudelit saad lõpmatuseni tabletiga täita ning seetõttu märkimisväärselt vähendada äravisatavat plastiku hulka.

Koostisosad

Vannitoa puhastusvahend: Citric acid, maleic acid, sodium sulfate, sodium hydrogen corbonate, anionic surfactant (5-15%), colouring and essential oils

Üldpuhastusvahend: Citric acid, sodium carbonate, anionic surfactant (5-15%), colouring, and essential oils.

Klaasi- ja peeglipuhastusvahend: Citric acid, sodium hydrogen carbonate, anionic surfactant (5-15%), sodium sulfate, sodium benzoate, colouring, and essential oils.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Skosh plastikuvaba puhastusvahendite stardikomplekt (vannituba, peegel, üld) 3tk”

Tarne

Tellides tööpäeviti enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele. Rohkem infot »

PÜSIKLIENDI ALLAHINDLUS

Sisse logides saad toodetelt -7% püsisoodustust.

KIIRE TARNE

Tellides E-R enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele. Transport pakiautomaatidesse alates 1€. Tasuta transport alates 25€.

TAGASTAMINE

Toote tagastamiseks kirjuta meile info@mediron.ee või täida tagastamisavaldus siin.

VAJAD ABI?

Võta meiega küsimuste korral julgelt ühendust! Helista +372 655 7336 või kirjuta meile emailile.