TheraPearl külma/kuumakott lastele KONN

TheraPearl külma/kuumakott lastele KONN

6.95

TheraPearl külma/kuumakott lastele on kiire viis valu leevendamiseks, kui laps on saanud haiget või putukalt hammustada. TheraPearl loomake tuleb kiiresti lapsele appi ning aitab valu leevendada.

Patenteeritud pärlitehnoloogia, mis muudab kasutamise eriti mugavaks!

Laos

Kogus:

Kirjeldus

TheraPearl külma/kuumakott lastele on kiire viis valu leevendamiseks, kui laps on saanud haiget või putukalt hammustada. TheraPearl loomake tuleb lapsele kiiresti appi ning aitab valu leevendada.

  • Peavalud
  • Tursed
  • Verevalumid
  • Muhud
  • Putukahammustused

Lõbus loomasõbrake aitab nii muhkude kui sinikate korral. TheraPearl külma/kuumakotid on võitnud “Parent Tested-Parent Approved” auhinna oma kvaliteedi ja lapsesõbraliku välimuse eest.

TheraPearl külma- ja kuumakott ei sisalda raskemetalle, elavhõbedat, BPA-ühendeid ja flataate. TheraPearl külma- ja kuumakotid on allergiaohutud, korduvkasutatavad ning ei leki.

Kasutamine

Pane loomakesega külma- ja kuumakott kas külmikusse või mikrolaineahju (vastavalt teraapia vajadusele) ning seejärel hoia nahal kuni 20 minutit.

Ravi külmaga: Hoidke vähemalt 2 tundi sügavkülmas.

Ravi kuumaga: Kuumutage soovitatud aja jooksul mikrolaineahjus. 700 vatti – 13 sekundit, 1000 vatti – 12 sekundit, 1250 vatti – 10 sekundit

Hoiatus!

Enne koti kasutamist proovige alati selle temperatuuri! Ülekuumutamine või liiga pikaajaline kasutamine võib inimest vigastada, sealhulgas põhjustada põletusi. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Mitte kasutada imikutel! Ärge avage kotti ja/või ärge sööge selle sisu. Ärge asetage kotti ülitundlikule või tundetule nahale ega avatud haavadele. Kasutage kotti vaid sihtotstarbeliselt. Ärge jääge koti kasutamise ajal magama. Kasutada ainult täiskasvanu järelevalve all. Soovitusliku kuumutamisaja ületamisel võib TheraPearli kott kahjustuda või hävida. Väga tugeva, pikaajalise või kroonilise valu korral pöörduge arsti poole. MITTE KASUTADA NÄRIMISRÕNGANA!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “TheraPearl külma/kuumakott lastele KONN”

Tarne

Tellides tööpäeviti enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele. Rohkem infot »

PÜSIKLIENDI ALLAHINDLUS

Sisse logides saad toodetelt -7% püsisoodustust.

KIIRE TARNE

Tellides E-R enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele. Transport pakiautomaatidesse alates 1€.

TAGASTAMINE

Toote tagastamiseks kirjuta meile info@mediron.ee või täida tagastamisavaldus siin.

VAJAD ABI?

Võta meiega küsimuste korral julgelt ühendust! Helista +372 655 7336 või kirjuta meile emailile.