Liigu sisu juurde

By Grete

 

Suvi on imeline aeg, kus saab nautida päikesevalgust ja soojust, kuid samal ajal peame meeles pidama, et suvekuudel on väga oluline hoolitseda oma beebi naha eest. Beebi õrn nahk on eriti tundlik päikesepõletuse ja muude keskkonnamõjude suhtes, mistõttu on oluline rakendada suvel erilist nahahooldusrutiini. Selles postituses vaatleme mõningaid suvise beebi nahahoolduse soovitusi.

  1. Vältige otsest päikesevalgust: Kõige parem on hoida beebit otsese päikesevalguse eest. Kui teie beebi on väljas, proovige hoida teda varjus, kandke mütsi ja kaitsege tema nahka kerge riietusega. UV kaitsega riided on suurepärane lisavõimalus päikesekaitseks beebidele, eriti kui soovite vältida otsest päikesevalgust nende nahal. Meie valikust leiab orgaanilisest puuvillast ja bambusviskoosist UV-kaitsega vankrikatteid ja riideid Cloby-lt.
  2. Kasutage päikesekaitset: Valige päikesekaitse, mis on spetsiaalselt välja töötatud imikutele (näiteks NAÏF päikesekaitse, mida võib kasutada alates 0+ eluaastast) ja millel on SPF vähemalt 30. Veenduge, et päikesekaitse ei sisalda koostisosi, mis võivad nahka ärritada. Kandke päikesekaitset ühtlaselt ja põhjalikult beebi kehale. Pöörake erilist tähelepanu tundlikele aladele nagu nägu, kael ja käed.
  3. Vältige ärritavaid aineid: Hoidke oma beebi nahka puhta ja kuivana ning vältige ärritavaid aineid, näiteks sünteetilised puhastusvahendid.
  4. Hoidke nahk niisutatuna: Suvel võib kuivus põhjustada beebi naha ärritust. Hoidke nende nahka niisutatuna, kasutades õrna niisutavat kreemi.

Suvekuudel on beebi nahahooldus eriti oluline. Väiksemad muudatused nahahooldusrutiinis võivad aidata vältida ebamugavusi ja ärritusi ning hoida beebi naha tervena ja säravana.

Viimased postitused