Liigu sisu juurde

By Grete

7985A404006Z

Juba kaua aega tagasi on tehtud kindlaks, et külmateraapia ehk krüoteraapia leevendab valu ja vähendab põletikku.

Kõige tavalisem krüoteraapia vorm on jää, mis aitab jahutada ja vähendada valu. Jää krüoteraapiline roll on teada juba ammusest ajast, kuid sellel on ka negatiivseid külgi. Jää võib põhjustada lihasjäikust, nahaärritust, ajutist valu ja tuimust ning on vaja, et patsient püsiks liikumatult. Biofreeze, mille jahutav efekt on tagatud USP-kvaliteediga koostisosade kaudu, on sama efektiivne kui jää, kuid ilma nimetatud negatiivsete külgedeta.

Biofreeze toodetes kasutatakse looduslikke, põletikku ja valu leevendavaid taimeekstrakte, nagu iileks, mägiarnika, saialill, kummel, kadakamari. Geelis ja roll-onis sisalduv kamper, mis on tuntud oma valuvaigistava ja põletikuvastase toime poolest, sobib ideaalselt osteoartriidi poolt tekkinud vaevuste leevendamiseks. Spreis sisalduv MSM (metüülsulfonüülmetaan) on orgaaniline väävliühend, mida teatakse tema põletikuvastase toime poolest ning on ideaalne kasutamiseks kroonilise valu, lihaskrampide, osteoartriidi, liigesepõletiku, reumatoidartriidi, verevalumite, tendiniidivalu, lihasluukonna valu ja krampide puhul.

Erinevalt jääst, võimaldab Biofreeze kasutamine jääda aktiivseks kogu ravi jooksul ning selle lühiajaline valuvaigistav efekt hõlbustab liikumist, soodustades kiiremat, kestvamat paranemist ja taastumist.

Kasutamine

Biofreeze valuvaigistavaid tooteid võib kasutada ravi või teraapia ajal kodus või ka mujal valu kontrollimiseks. Enne treeningut ja/või teraapiat soodustab Biofreeze valuvaba liikumist. Pärast tegevust lõdvestab Biofreeze lihaseid ja liigeseid. Leevendades kiiresti valu, võivad Biofreeze valuvaigistavad tooted aidata ravida vigastusi ja kroonilisi probleeme, mis tavaliselt nõuavad jää või õhku läbilaskvate sidemete kasutamist.

Sprei: Biofreeze külmasprei võimaldab kerget ja efektiivset kasutamist ilma otsese kontaktita. Sprei on ideaalne kasutamiseks nendes kehapiirkondades, kuhu on raske geeli või roll-on tootega ligi pääseda.

Kasuta spreid järgmistel piirkondadel: selg, nimmepiirkond, sääred, reied.

biofreeze valuvaigistav sprei eest vaadates    biofreeze külmasteraapia valuvaigistav sprei tagakülg    biofreeze spray natural

 

Roll-On: Biofreeze roll-on ideaalne kasutamiseks väiksematel lihastel ja liigestel. Pudeli otsas oleva rulliga on võimalik stimuleerida punkte valulikus piirkonnas.

Kasuta roll-oni järgmistel piirkondadel: kõht, biitseps, jalad, küünarvars, puusad, kael, õlad, reied, sääremarjad, tuhar, põlvekõõlused, alaselg, turjapiirkond.

Biofreeze valuvaigistav külmasprei roll on esikülgBiofreeze valuvaigistav roll on copyBiofreeze külmageel roll-on selg

 

Geel: Biofreeze geel on ideaalne kasutamiseks suurematel kehapiirkondadel või väga tugeva valu korral.

Kasuta Biofreeze geeli järgmistel piirkondadel: kõht, biitseps, rind, puusad, sääred, õlad, reied, torso, sääremarjad, tuhar, põlvekõõlus.

Biofreeze valuvaigistav külmageel esikülgBiofreeze valuvaigistav külmageel tagakülg Biofreeze valuvaigistav geel külmageel

 

Allikad

Bishop B, Greenstein J, Topp R. Effects of Biofreeze vs. ice on acute, non-complicated neck pain.

Sarabon N. Reports on the first observations on Biofreeze topical  analgesic in Slovenian professional sports practice.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused