Liigu sisu juurde

By Grete

Tutvustame teile Avoyd nahahooldussarja, mis aitab ennetada karvade sissekasvamist ning raseerimisest ja/või vahatamisest tingitud nahaärritust.

Enam ei pea muretsema bikiine selga pannes nende ebameeldivate punnide pärast bikiinipiirkonnas, sest Avoydil on selle jaoks välja mõeldud lahendus, mis aitab kuni 24 tunni jooksul märgatavalt vähendada raseerimisest tekkinud nahaärritust.

Selleks, et vältida ebameeldivaid karvaeemaldusjärgseid nahaprobleeme, on Hollandis välja töötatud tooted, mis aitavad leevendada ja vältida karvade eemaldamise järgselt tekkivaid probleeme nagu:

  • Nahaärritus
  • Sissekasvanud karvad
  • Sügelemine
  • Punased punnid

Avoyd nahahooldussari koosneb neljast tootest ning on mõeldud meestele ja naistele.

Sissekasvanud karvade vastu aitavad ideaalselt Avoyd Original seerum ja Avoyd Double Delight seerum. 

Avoyd Original seerum sissekasvanud karvadele on universaalne toode, mis aitab ennetada nahaärritust, sissekasvanud karvasid, raseerimisest tingitud ärritust, sügelust ja raseerimispunne. Sobib ideaalselt nii naistele kui ka meestele ning seda võib kasutada näopiirkonnas, bikiinipiirkonnas, kätel, jalgadel. Seerumis kasutatakse efektiivseid koostisosasid nagu salitsüülhape ja Bacillus ferment-ensüüm ning regulaarsel kasutamisel saab edukalt ennetada karvade sissekasvamist.

Avoyd Double Delight seerumiga on astutud aga samm kaugemale ning loodud kaksiktoimega seerum naistele ja meestele, mis ei aita ainult raseerimisest tingitud nahaärrituse ja sissekasvanud karvade vastu, vaid aitab ka vähendada pigmendilaike, mida tekitab UV kiirgus raseerimise järgselt. Double Delight seerum on must-have toode kõigile, kellel on probleeme nahaärrituse ja päikese poolt tekitatud pigmendilaikudega.

Kui Su peamiseks murekohaks ei ole mitte sissekasvanud karvad, vaid raseerimisest tingitud pidevalt punetav ja valutav nahk, siis võib Sind aidata Bikini Bliss kreem naistele või Immaculate Man raseerimisjärgne kreem meestele. Need kreemid ei sisalda alkoholi ning niisutavad ja ravivad ärritunud nahka. Bikini Bliss kreem naistele ja Immaculate Man kreem meestele sisaldavad nahka hooldavaid taimeekstrakte, mis on õrnad ka kõige tundlikumale nahale.

Avoyd products

Jätame nahaärrituse minevikku ning astume suvesoojale vastu pehme ja sileda nahaga!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused