Liigu sisu juurde

By Maris Niinemets

 

Faith In Nature – usk loodusesse, ilusse ja jätkusuutlikku elustiili

Faith in Nature tähendab eesti keelde tõlgituna usku loodusesse ja oma nime peavad selle brändi loojad ka oma suurimaks sõnumiks. Loodussäästlikust peegeldavad nii Faith in Nature toodete koostisosad, aga ka kõik kasutatavad pakendid. Faith in Nature loojate missiooniks on tõestada, et looduslik ja keskkonnasõbralik kosmeetika võib olla kõigile kättesaadav ja soodsa hinnaga.

Faith in Nature on Šotimaalt pärit bränd, mis loodi aastal 1974. Kõik nende tooted on tänaseni valmistatud ja pakendatud Suurbritannias. 

Toredaid fakte seoses Faith in Nature brändiga:

  • Faith in Nature looja Rivka Rose viis oma ehted pandimajja, et osta esimeste seepide ja šampoonide valmistamiseks koostisosi.
  • Esmalt nimetas ta tooteid lihtsalt Faith Products. Nimi Faith in Nature tuli hiljem.
  • Esimestes šampoonides sisalduva mererohu korjas Rivka oma kodu juurest rannast, hiljem kolis ta Lancashiresse, et sealsete järvede vett oma toodetes kasutada. Seal paikneb ka hetkel Faith in Nature peakontor ja tootmine.
  • 1974 aastal peeti Rivkat hullumeelseks, kui ta soovis teha ise looduslikke, vegan ja julmusevabasid seepe, neid ise müüa ja ka turundada.

Brändi Faith in Nature väärtused ja põhimõtted on läbi ajaloo olnud suured ja siirad. Need tooted on taskukohased, samas on jäänud seejuures ka kvaliteet väga kõrgeks. Kõik tooted on minimaalselt 99% ulatuses naturaalsed, vegan, julmusevabad, biolagunevad ja pakendatud 100% ümbertöödeldud, aga ka uuesti ümbertöödeldavasse plastikusse (PET numbriga 1). Lisaks plastpakendis toodetele on alates 2001 aastast Faith in Nature valikus 100% naturaalsed tahked šampoonid, mis on pakendatud pappi ja tänu sellele sobilikud ka nullkulu elustiiliga inimestele.

Meie Faith in Nature tootevalikust leiad:

  1. Tahked šampoonid – tahke šampoon on imeline lahendus inimestele, kes reisivad ja liiguvad palju või ka neile, kes eelistavad olla maksimaalselt keskkonnasäästlikud. Faith in Nature tahked šampoonid on 100% looduslikud ja pakendatud ümbertöödeldavasse pappkarpi. Need ei sisalda parabeene ega SLS-ühendeid, aga vahutavad hästi ja pesevad juuksed puhtaks, ilma neid raskeks muutmata. Meie valikus on tahke šampoon lavendli ja geraaniumiga, draakoniviljaga, sheavõi ja argaaniaõliga ning kookosõli ja sheavõiga.
  2. Šampoonid – Faith in Nature šampoonid on suurtes pudelites ja sobivad kasutamiseks kogu perele. Nad vahutavad hästi ja teevad juuksed õrnalt puhtaks. Meie valikust leiad metsiku roosi õliga, greibi ja apelsiniga, lavendli ja geraaniumiga, sidruni ja teepuuõliga, rosmariiniga, draakoniviljaga, avokaadoõliga, aaloega, mustika ekstraktiga, sinise seedripuu ekstraktiga, kookosõliga, kanepiõli ja valge soolille ekstraktiga, jojobaõliga, teepuuõliga, sheavõi ja argaaniaõliga ja lõhnatu šampooni.
  3. Juuksepalsamid – Faith in Nature juuksepalsamid on väga toitvad ja muudavad juuksed kergesti kammitavaks. Iga eelnevalt loetletud šampooni juurde leiad ka sama toimega palsami, aga miks mitte natuke metsik olla ning valida draakoniviljaga šampooni juurde hoopis palsam mustikaekstraktiga.

  4. Dušigeel-vannivahud – jälle üks pudel vähem – kasuta hommikul dušigeelina, aga luba endale õhtul ka üks kosutav vahuvann. Lisaks oma headele puhastavatele ja niisutavatele omadustele on Faith in Nature dušigeel-vannivahtude kasutamine ka aroomiteraapiline. Meie valikust leiad draakonivilja ekstraktiga, merevetika ja tsitrusega, teepuuõliga, kanepiõli ja valge soolille ekstraktiga, jojobaõliga, sidruni ja teepuuõliga, greibi ja apelsiniga, lõhnatu, sinise seedripuu ekstraktiga, kookosõliga, aaloega, avokaado õli ja metsiku roosi õliga dušigeel-vannivahud.
  5. Juuksemaskid – Faith in Nature juuksemaskid on suurepärased neile, kelle juuksed vajavad lisaks palsamile veel natuke turgutust. Juuksemaski on soovitatav teha mõned korrad nädalas pärast pea pesemist, mida kauem sa seda peas hoiad, seda parem on tulemus.
  6. Pesugeel –  Faith in Nature pesugeel on 99% looduslik, väga kontsentreeritud ja ökoloogiline. See sobib hästi ka villaste ja siidist riiete pesemiseks ning töötab hästi riidest mähkmetega!

Miks me peaksime valima Faith in Nature tooted?

Sest neid juukse- ja nahahooldusvahendeid valides teed sa suuremas plaanis head ka loodusele ja meie planeedi ökosüsteemile. Biolagunev koostis ei jäta endast maha mikroplasti ega reostust. Plastik, mida saab ümber töödelda uuteks pakenditeks tähendab vähem uue plastiku tootmist ning selle sattumist prügilatesse ja vastutustundlikult valitud koostisosad tagavad sinu ja su pere heaolu ning tervise. 

 

Me kõik oleme erinevad, meie juuksed ja nahk on erinevad. Faith in Nature tootevalikus on lõputult võimalusi kombineerimiseks ja just endale õigete juuksehooldusvahendite ning dušigeeli leidmiseks. Et ka oma riided selle suurepärase brändi pesugeeliga puhtaks saame on ju veel eriti ilus boonus.


Valides Faith in Nature kehahooldusvahendid ei vii me oma koju mürgiseid ühendeid, mille eesmärk on tooted vahutama panna, ega ka tehislikke lõhnaaineid, mis võivad olla laste ja loomade õrnadele hingamisteedele kahjulikud ning tekitada allergiaid. Valides Faith in Nature tooted valime me usu looduse ja sellesse, et kõigi kodune nahahooldus saab olla samal ajal soodne, jätkusuutlik ja tõhus.

 

 

Viimased postitused