Liigu sisu juurde

By Grete

Kas sul on kuivad juuksed? Meie teame, mida teha, et sellest pääseda.

Kasuta šampooni, mis ei vahuta

Mida rohkem vahtu, seda puhtamaks juuksed saavad. We’re sorry to burst your bubble … Šampoonides kasutatakse palju SLS-i ja SLES-i. Need keemilised ained panevad vedeliku vahutama ning eemaldavad mustuse ja rasva. Seega lahustavad nad ka su enda juukserasu, kuid see ei ole hea.

Paljud inimesed ei tunne ennast puhtana, kui nende šampoon, dušigeel või seep ei vahuta. Kuid vahtu tekitavad sulfaadid mõjuvad kuivatavalt, see paneb su juuksed pulstuma. Sellepärast ei kasuta meie SLS-i. Duši all käimine peab tegema sind puhtaks, kuid mitte eemaldama su nahalt ja juustelt kogu rasu ja niiskuse.

Tavalise juuksekummi asemel kanga või villaga kaetud juuksekumm

Kas su juuksed murduvad kergesti? Seda võib vahel põhjustada juuksekummi kasutamine. Kõige suurem kurjajuur on metallist ühenduskohaga juuksekummid. Juuksed võivad ühenduskohta kinni jääda ja murduda. Kangaga kaetud kummid on juustele palju pehmemad, sest neil puuduvad metallist ühenduskohad, mis võivad juukseid kahjustada. Lisaks on kummi ümber olev kangas ka juuste jaoks pehmem.

Kasuta puuvillsatiinist padjapüüri

Magades hõõrud iga pealiigutusega juukseid vastu padjapüüri. See võib juuste tervist palju mõjutada. Vastu tavalist padjapüüri hõõrudes tõusevad juuksekarva väliskihis asuvad soomused püsti ja see muudab juuksed tuhmiks.

Satiin on palju siledam ning juuste ja padjapüüri vahel tekib vähem hõõrdumist. Nii tekib vähem pulste, juuste katkemist ja katkisi otsi.

Kasuta õiget juukseharja

Müügil on eri sorti harjastega juukseharju. On sünteetilised harjased ja on looduslikust materjalist harjased. Sünteetilised harjased on enamasti valmistatud nailonist. Need kestavad kaua, kuid kvaliteet on looduslikest harjastest väga erinev. Odavamad juukseharjad on sageli valmistatud jäigematest harjastest, mis võivad juukseid vigastada.

Kõige parem oleks kasutada looduslikust materjalist harjastega juukseharja, sest see hõõrub juukseid vähem. Need harjased on nailonist palju pehmemad, painduvamad ja juustele õrnemad. Peale selle sulguvad neid kasutades su juuksekarva soomused ja juuksed hakkavad läikima.

Alusta kammimist peanahast

Looduslike harjastega juuksehari sobib hästi selleks, et kanda peanahal olevat loomulikku rasu juuksekarva alumisele osale. Just juukseotsad vajavad seda rasu kõige rohkem!

Pärast pesu tupsuta juuksed kuivaks

Märjalt on juuksed tundlikumad kui kuivalt. Seega parem ära hõõru juukseid rätikuga kuivaks ega keera neid rätiku sisse. Kõige parem on neid pärast pesu rätikuga tupsutada. Ka seda tee ettevaatlikult, sest seegi võib juukseid kahjustada.

Kas soovid oma juustele pakkuda veel rohkem hoolitsust?

Naïf toitev šampoon sisaldab kookospähkli kuivatatud viljaliha. See on pehme, puhastab juukseid ja on biolagunev. Meie šampooniga on su juuksed kohe ilusad ja seda iga päev. Šampoonis sisalduv linaseemneõli annab juustele läike ja hoolitseb peanaha eest. Sobib igale juuksetüübile. See on täpselt selline, nagu üks šampoon peab olema.

Kasutatud allikad

https://naifcare.com/droge-haardos-dan-wil-je-hier-vandaag-nog-mee-beginnen/

Viimased postitused