Liigu sisu juurde

By Grete

 

Külmade ilmade tulekuga muutub nahk väga kuivaks ja karedaks. Paljud on meist kindlasti kokku puutunud talvel karedaks muutuvate kätega, mõnel juhul isegi pragude ja lõhedega. Seetõttu anname mõned lihtsad soovitused, kuidas muuta käed taas mõnusalt pehmeks ja niisutatuks.

  1. Regulaarne niisutamine on võti. Selleks et kätekreemi kasutamine meelest ära ei läheks, hoia alati tuub kreemi enda lähedal. Nii nagu oled endale regulaarseks teinud vee joomise, proovi ka see rutiin tekitada talvel kätekreemi kasutamisega. Kas Sa oled juba proovinud Naïfi toitvat kätekreemi looduslike õlidega? Naïfi toitev kätekreem niisutab sügavuti ning ei jäta õlist ega kleepuvat kihti.
  2. Ennetamine. Kuiva naha ennetamine on alati parem kui selle hilisem taastamine. Kuivad käed on tihtipeale põhjustatud külmast, seebist ja teistest välistest teguritest. Seetõttu ära mine talvel kunagi õue niiskete kätega ning pane külmaga õue minnes alati kindad kätte. Ürita kasutada leebemaid seepe, mis ei kuivata nahka ning tarbi piisavas koguses vedelikku.
  3. Ära pese käsi tugevatoimeliste ja karmide pesuvahenditega. Vali pesemiseks nahale leebemad pesuvahendid, ürita vältida kuuma vett ning käte ülepesemist. Kõige parem on pesta käsi leige veega. Kas Sa teadsid, et teepuuõlil on puhastav ja antibakteriaalne toime? Seetõttu võid Sa lisada paar tilka teepuuõli kätele, hõõruda laiali ning seejärel loputada jaheda veega.
  4. Kui Sa teed majapidamistöid, siis kaitse alati oma käsi! Suuremalt jaolt on kodupuhastusvahendid nahale liiga karmid ning võivad kahjustada naha kaitsekihti. Seetõttu kasuta kodutööde tegemiseks kindaid.
  5. Kanna päikesekaitset ka kätele! Kas Sa teadsid, et Naïfi toitev kätekreem sisaldab looduslikku päikesekaitsefaktorit, mis võrdub umbes SPF6? Looduslik päikesekaitse on saadud tänu tomati ekstraktile. Seetõttu kanna päikesekaitsefaktoriga kätekreemi kätele mitu korda päevas, et kaitsta käsi UV-kiirte ja pigmendilaikude tekkimise eest.
  6. Koori oma käsi! Koori oma käsi väga õrna koorijaga, sest käte nahk on õrn ja õhuke. Selleks võid valida julgelt Naïfi kehakoorija, sest seal kasutatakse koorivate osadena riisigraanuleid, mis ei kahjusta nahka.
  7. Kui lähed magama, siis kanna kätele niisutavat kreemi! Pane üks tuub kätekreemi ka alati voodi kõrvale, et seda oleks mugav enne magama minemist kätele kanda.
  8. Lisa kala- või kookosõli oma toidulauale. Kala- ning kookosõlil on suurepärane toime nahka pehmendada ning niisutada.
Kasutatud allikad

https://naifcare.com/10-tips-om-droge-handen-af-komen-en-werken-echt/

Viimased postitused