Liigu sisu juurde

By Grete

Kui beebist saab beib

Vähem on rohkem, kuid koostisained peavad olema õiged ja toimivad. Nii arvasid Jochem Hes ja Sjoerd Trompetter, kui nad said 2013. aastal noorteks isadeks.

Isaks saamisega avanes terve uus maailm, kuid ühtlasi said nad teada, et isegi beebidele mõeldud nahahooldustooted sisaldavad kahjulikke koostisaineid. Kuid ei tohiks!

Niisiis sündis kaubamärk Naïf − kahjulike lisaaineteta usaldusväärsed nahahooldustooted beebidele ja lastele. Puhta kvaliteediga tooted, mis sisaldavad ainult neid koostisaineid, mida beebidel on tõesti tarvis. Ilma kemikaalideta ja ilma igasuguse muu jamata.

Ja mis selgus … Ka paljud naised kasutavad hea meelega Naïf’i lastele mõeldud tooteid!

Seega hakkas Naïf tootma ka naistele mõeldud tooteid. Nad töötasid välja naistele igapäevaseks kasutamiseks mõeldud nahahooldustoodete sarja, mis koosneb looduslikest hooldustoodetest ja on kemikaalivaba.

Naïf’i tooted on võimalikult lihtsa koostisega. Tooted ei sisalda mineraalõlisid, keemilisi säilitusaineid ega tugevaid kemikaale. Selle asemel kasutatakse looduslikke koostisaineid, nagu linaseemneõli, avokaadoõli ja tomatiekstrakt, mis on sarja põhikoostisained. Naïf’i tooted mõjuvad nahale nii nagu lubatud – nad hooldavad ja puhastavad nahka ning panevad naha särama.

Naïf toetab ausat nahahooldust

Naïf nahahooldus on lihtne ja aus. Puuduvad koostisosad, mille puhul hakkad mõtlema, et mis asi see õigupoolest täpsemalt on. Naïf toodete koostisained on lihtsalt avokaado, tomatid, makadaamiapähklid, magusad mandlid ja linaõli. Ei midagi rohkem ega vähem. Sest sinu nahk väärib ainult parimat ja naha jaoks on need kõige loogilisemaid aineid. Nahk ei vaja igasugu jama.

Naïf südameasjaks on puhas ookean, seetõttu on nad võtnud eesmärgiks jäätmevaba tootmise aastaks 2021!

Paljud kosmeetikatoodetes sisalduvad kemikaalid jõuavad – kas vannitoa äravoolutoru või ookeani kaudu – keskkonda. Sellepärast on Naïf’i tooted vabad tugevatest kemikaalidest, mikroplastist ja koostisainetest, mis on kahjulikud meres elavatele liikidele. Lisaks toodete koostisainetele on ka pakendite tootmises nende taotlus suur keskkonnasäästvus. Naïf eesmärk on 100% taaskasutatud pakendid, täitepakendid ja säästva arengu kava toorainete kasutamise osas.

Nahahooldussarja nimeks sai Naïf,

kuna iga inimene sünnib loomu poolest „naiivsena“ – puhtana, süütuna ja vahetuna. Ja seda puhtust on vaja säilitada. Nahahooldustoodete virrvarris on keeruline orienteeruda, mis on päriselt hea ja mis on vale lubadus. Sellepärast hoiduvad nad liigsetest lisaainetest ja kasutatakse üksnes pehmeid, looduslikke koostisaineid, mis on kirjutatud sõnadega, mida sa suudad välja lugeda. Nagu näiteks avokaado ja magusmandliõli. Kõik meie tooted on taimset päritolu ja loomasõbralikud, dermatoloogiliselt kontrollitud, allergiavabad ja neutraalse PH-tasemega.

Naif hooldav kreem beebidele ja lastele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused