Liigu sisu juurde

APROPOS

Apropos – mesilaste maailmast. Taruvaigu asjatundja.
Taruvaik on taimede maailma ja mesilaste maailma kohtumisest valminud süntees. Taimede koorest eritatavad ained ja vaigud kogutakse kokku ning muundatakse taruvaiguks mesilaste süljest pärinevate ensüümide, vaha ja õietolmu abil.
Alates 1989. aastast on Apropos ühendanud oma tegevuses saadud kogemused, uurimistöö ning teadussaavutused, et tuua oma toodetesse selle imelise ande – taruvaigu – puhtaim olemus, mida mesilased meile iga päev pakuvad, tehes valiku looduslikest koostisainetest, et pakkuda spetsiaalselt igale vajadusele sobivaid tooteid.
Aproposi toodetes kasutatav taruvaik saadakse Multidünaamilise ekstraheerimismeetodiga. See on patenditud ekstraheerimismeetod, mis annab võrreldes traditsioonilise ekstraheerimisega suurema flavonoidide ja polüfenoolide sisalduse.
Apropos kurgupastillid, kurguspreid ja nisasprei sisaldavad ka erilist „mukoadhesiivsetest polümeersetest aktiivainetest“ koosnevat APM kaitsekompleksi, mis tekitab suuneelu limaskestale mukoadhesiivse kile kaitsmaks limaskesta kahjulike välistegurite eest, niisutades ja avaldades rahustavat mõju.

Filtrid Filtrid

Tootekategooriad

Bränd

Maht

Hinnavahemik

Tootekategooriad

Püsikliendi eelised

Iga ostuga kogud osturaha ning saad -10% täishinnaga toodetelt.

Kiire tarne

Tellides E-R enne 15:00, läheb kaup samal päeval teele. Transport pakiautomaatidesse alates 0.90€.

Tagastamine

Toote tagastamiseks kirjuta meile info@mediron.ee või täida tagastamisavaldus siin.

Vajad abi?

Võta meiega küsimuste korral julgelt ühendust! Helista +372 655 7336 või kirjuta meile emailile.