Liigu sisu juurde

By Grete

Viis võimalust, kuidas muuta puhkus stressivabaks

 

Kuidas kavatsed Sina oma suvepuhkust nautida? Lendad kaugele troopikasse? Pidutsed sõpradega mõnel festivalil? Lähed kogu perega telkima?

Olenemata plaanidest, ära lase oma puhkust rikkuda norskavatel telkijatel, mürarikastel hotellitubadel, saastunud veest tingitud kõrvapõletikul, lennukis õhurõhumuutustest tingitud kõrvavalul, lukkus kõrvadel või valjust muusikast tingitud kuulmiskahjustusel. Paki kindlasti kaasa ka kõrvatropid või kõrvaklapid ja säästa end paljudest puhkusega seotud probleemidest.

 

Lennukis õhurõhumuutustest tingitud kõrvavalu või lukus kõrvad

Kas Sinu puhkus algab lennukis? Sellisel juhul võid kogeda õhkutõusu ja maandumise ajal kõrvades ebameeldivat ning isegi valusat survet. Osadel reisijatel on kõrvad veel mitu päeva pärast lendamist lukus, mis võib olla väga ebameeldiv ning isegi puhkuse ära rikkuda. Seetõttu veendu, et Sul oleks Alpine FlyFit kõrvatropid pagasis. Alpine kõrvatroppide filtrid töötavad kui klapid ning tagavad järkjärgulise ja pideva rõhutasakaalu väliskeskkonna ja keskkõrva vahel. See väldib valusat survet kuulmekilele. Lisaks summutab see väsitava mootorimüra ja reisijate sagina, kuid kõne jääb kuuldavaks. Nendega saab vabalt lennu ajal uinaku teha, kuna kõrvatropid on küljele toetudes endiselt mugavad. Neil on pehmed ja paindlikud filtrid lisamugavuse tagamiseks. See võimaldab Sul puhanuna kohale jõuda ja puhkust veelgi rohkem nautida! Lastega reisides võta lennukisse kõrvavalu vältimiseks kaasa Alpine Pluggies Kids kõrvatropid.

 

Mürarikastest hotellitubadest ja norskavatest telkijatest tingitud unepuudus

Just siis, kui soovid puhkusel olles uinaku teha, on kõrvaltoas olijatel teised plaanid. Kvaliteetsete magamistroppidega oled mürarikaste hotellitubade ja norskavate telkijate jaoks valmis. Alpine SleepSoft kõrvatropid on väga hea summutusvõimega ja need on valmistatud pehmest AlpineThermoShape materjalist, mis kohandub kõrvakanali kujuga ja võimaldab kõrvatoppidel mugavalt kõrvakanalis istuda. Täpselt nagu lendamiseks mõeldud Alpine FlyFit kõrvatroppidel, on ka SleepSoft kõrvatroppidel paindlikud filtrid ning sobivad ideaalselt neile, kes magavad külili.

Kas Sinu äratuskell on seadistatud ekskursiooni jaoks? Ära muretse, seda on piisavalt hästi Alpine SleepSoft kõrvatroppidega kuulda.

 

Kõrvavalu või kõrvapõletik pärast ujumist

Vees olevad bakterid ja seened võivad põhjustada kõrvakanalis põletikku. Pärast ujumist on niiskustase kõrvas kõrgem ja happelisus madalam, mis suurendab põletikuohtu. Kuid keegi ei taha saada kõrvapõletikku, eriti veel puhkusel olles. Seetõttu ära unusta kaasa võtta veekõrvatroppe nagu Alpine SwimSafe endale ja Alpine Pluggies Kids alla 12-aastastele lastele. Kõrvatropid aitavad vältida vee sattumist kõrva, võimaldades Sul muretult ujuma minna. Need aitavad suurepäraselt ka juhul, kui kõrva sattuv vesi põhjustab Sinu kuulmekiledele ebameeldivat survet.

 

Valjust muusikast tingitud kuulmiskadu või kõrvade kumisemine

Hoolitse selle eest, et Sinu kõrvad festivalilt tagasi koju jõudes püsivalt ei kumiseks! Naudi muusikat, kuid kasuta siiski kuulmiskaitset. See kehtib kõigi sündmuste puhul, kus on vali muusika. Alpine kontsert kõrvatropid nagu Alpine PartyPlug ja Alpine PartyPlug Pro blokeerivad kahjuliku müra, kuid muusikaelamus säilib ja vestlused on vabalt kuuldavad. Kõrvatroppe on mugav kanda ööpäevaringselt ja need on kõrvas peaaegu nähtamatud. Kui Sul on plaan viia laps mürarikkale sündmusele, siis kaitse oma lapse kuulmist Pluggies Kids kõrvatroppidega või Muffy kõrvaklappidega. Kõige pisemate kuulmise kaitsmiseks kahjuliku müra eest on valikus väikelastele (3–36 kuud) mõeldud Muffy Baby kõrvaklapid.

 

Kodutööde mürast tingitud kuulmiskadu ja kõrvakohin

Suvi on ideaalne aeg renoveerimistöödeks või muudeks isetegevusprojektideks. Kuulmiskaitset kasutades saad töötada mugavalt ja keskendunult. Paljud tööriistad tekitavad kahjulikku müra. Tööriistapoest ostetud kõrvaklapid võivad olla suvel liiga palavad. Seepärast on Alpine WorkSafe kodutöödeks mugav valik. Korduvkasutatavad kõrvatropid blokeerivad kahjulikku müra, kuid lasevad läbi hoiatussignaale ja kõne. Tänu kaasasolevale kandepaelale saad need mugavalt kaela riputada, kui tekib vajadus kõrvatropid hetkeks kõrvast välja võtta. Pikendatud tüveosa tõttu on neid lihtne paigaldada ja eemaldada. Kui mürarikaste aiatööde lähedal viibivad ka lapsed, siis ära unusta ka nende tundlikke kõrvu.

 

Alpine kuulmiskaitsega oled valmis oma teenitud puhkust täiel rinnal nautima!

Viimased postitused